Scena Otwarta – Fleciki

Festiwal Strefa Ciszy

JESTEŚMY  FLECIKI. LUBIMY ŚPIEWAĆ, GRAĆ NA FLETACH I BĘBNACH. LUBIMY TAŃCZYĆ. NAJLEPIEJ NAM TO WYCHODZI NA SCENIE!!!

MOŻE I JESTEŚMY MŁODZI I MALI, ALE JEST NAS DUŻO! AŻ DWADZIEŚCIORO CZWORO I TO NIE LICZĄC PANA MARCINA, PANI WANDY, PANI MAŁGOSI I PANA MATEUSZA. Z NIMI CZASEM RAZEM

WYSTĘPUJEMY. TO ZNACZY Z PANEM MARCINEM, CO GRA NA TAMBURZE, Z PANIĄ MAŁGOSIĄ, CO GRA NA SKRZYPCACH I Z PANEM MATEUSZEM, CO GRA NA KONTRABASIE.

A PANI WANDA O NAS DBA. UMIEMY AŻ 40 RÓŻNYCH PIOSENEK I TO NIE TYLKO PO POLSKU!

ŚPIEWAMY TEŻ W OBCYCH JĘZYKACH. JEST TAKA PIOSENKA ALBAŃSKA O PRZYJACIELU, BUŁGARSKA O LNIE, BOŚNIACKA O DZIEWCZYNIE, CO POSZŁA NA KONIEC ŚWIATA I MACEDOŃSKA O HMM… ZAPOMNIAŁAM TERAZ. ALE PAN MARCIN NAM WSZYSTKO TŁUMACZY, NA SCENIE TEŻ TŁUMACZY TYM, CO PRZYSZLI, ŻEBY WIEDZIELI O CZYM ŚPIEWAMY.

NIEKTÓRZY Z NAS ĆWICZĄ OD ROKU, INNI OD KILKU MIESIĘCY, A KILKORO Z NAS DOŁĄCZYŁO DO ZESPOŁU JESZCZE W 2014 ROKU. ZAPROSILI NAS WTEDY NA FESTIWAL DO BUŁGARII. PIERWSZY RAZ BYŁAM TAK DALEKO OD DOMU I PIERWSZY RAZ WIDZIAŁAM WIELKIE GÓRY. CI BUŁGARZY

BYLI BARZO MILI I PODOBAŁO IM SIĘ, ŻE ŚPIEWAMY ICH PIOSENKI. POLSKIE TEŻ IM SIĘ PODOBAŁY. PRZED ROKIEM ZDOBYLIŚMY PIERWSZĄ NAGRODĘ NA KULTUROMANIAKU, A W TYM ROKU NAGRODĘ SPECJALNĄ. BYŁO TYLE ZESPOŁÓW, A WYBRALI WŁAŚNIE NAS! NAGRALIŚMY JUŻ 2 PŁYTY – „HEJ ZAGRAJCIE MUZYKANTY” NA WIOSNĘ 2016 I „W MOIM OGRÓDECZKU” ZIMĄ TEGO ROKU. CHCECIE POSŁUCHAĆ?

 

Partnerzy i organizatorzy Festiwalu Strefa Ciszy

Festiwal Strefa Ciszy

realizacja: estinet.pl