CONCEPT STORE QUARTET

Festiwal Strefa Ciszy

Concept Store Quartet to zespół muzyki współczesnej z Bazylei.  Powstała w 2018 roku grupa szybko zyskała renomę na Konkursie Nicati (Berno, CH) w sierpniu 2019 roku, gdzie uhonorowano I Nagrodą oraz Nagrodą Publiczną. W ostatnim sezonie wystąpili na Impuls Academy (Graz, luty 2019), Happy New Ears Festival (Bazylea, styczeń 2019), Attacca Festival (Bazylea, czerwiec 2019) oraz na koncercie premierowym w Musikerwohnhaus (Bazylea, styczeń 2019).

 Dlatego ściśle współpracują z takimi kompozytorami jak Stylianos Dimou, John Menoud, Francisco Domínguez, Bethany Younge, Anda Kryezu, Tobias Krebs czy Yulan Yu. Niezwykłe oprzyrządowanie decyduje o tym, że wszystkie utwory są zamawiane, pisane i prawykonane przez Concept Store Quartet.

Działalność członków zespołu w dziedzinie muzyki współczesnej polega na wykonywaniu i prawykonaniu nowych utworów oraz na działalności pedagogicznej i trenerskiej nowej muzyki. Jako soliści i kameraliści współpracują z Ensemble Modern, Synergein Project, Sigma Project, Riot Ensemble, Ligeti Quartet, Ensemble Phoenix, Le NEC, Sinfonietta Basel i innymi

www.conceptstorequartet.com

Partnerzy i organizatorzy Festiwalu Strefa Ciszy

Festiwal Strefa Ciszy

realizacja: estinet.pl