Aquamarine

Kwartet mieszany? Czemu nie!

To wyjątkowe połączenie delikatnych instrumentów smyczkowych i silnych tych nadaje utworom jedyny w swoim rodzaju charakter brzmieniowy i interpretacyjny​. ​Jesteśmy jedynym w Polsce kwartetem, który korzysta z tej niecodziennej formuły a nasza hybryda zaskakuje i rozkochuje w sobie publiczność nieprzerwanie od 1995 oraz zaprasza słuchaczy w niepowtarzalną podróż muzyczną. Zespół został stworzony w 1995 roku przez czwórkę wybitnych instrumentalistózwiązanych z Filharmonią Narodową, Operą Narodowa oraz Salonową Orkiestrą Johanna Straussa. Skrzypce, flet, klarnet i wiolonczela gwarantują niepowtarzalność, temperament oraz ferię muzycznych barw a także pozytywnie oddziałuje zarówno na początkujących fanów muzyki, jak i muzycznych koneserów.

Kwartet AQUAMARINE dzięki wyjątkowym aranżacjom najwspanialszych utworów muzyki rozrywkowej, musicalowej, klasycznej, operetkowej i filmowej, zyskał wierną publiczność na europejskich scenach. Koncerty w Niemczech, Francji, Chorwacji i Polsce przyniosły doskonale recenzje, które mamy nadziejęzostaną uzupełnione również przez Państwa. Koncerty kwartetu to nie tylko wspaniała muzyczna podróż, to przede wszystkim niebanalna rozrywka, często z przymrużeniem oka, dzięki czemu zostaną Państwo oczarowani muzycznym światem Kwartetu AQUAMARINE.

Program Kwartetu AQUAMARINE to polska muzyka filmowa składająca się z najpiękniejszych i najbardziej znanych motywów muzycznych, jak Trędowata Dom Ziemia Obiecana, Polskie Drogi Już taki jestem zimny Drań, etc.

Partnerzy i organizatorzy Festiwalu Strefa Ciszy

Festiwal Strefa Ciszy

realizacja: estinet.pl